אודות

Digital Kitchen המתמחה ביבוא ושיווק מוצרי יוקרה חשמליים למטבח, השיקה לאחרונה אולם תצוגה תחת קונספט חדשני, יוקרתי וייחודי המציג את מכשירי החשמל למטבח ולבית של המותגים המובילים בעולם עבורם היא המשווקת הרשמית בישראל – SUB ZERO, WOLF מקררים ותנורים המיוצרים בארה"ב, ו V-ZUG מותג התנורים השוויצרי.

מרגע פתיחתו של אולם התצוגה היוקרתי, משך העיצוב הייחודי את עינם של מעצבים ואדריכלים רבים כך שחלל התצוגה הפך למושא התעניינות בפני עצמו לצד מוצרי היוקרה המוצגים בו. מכאן נולד הרעיון להשיק קונספט חדשני המלווה את תהליך הרכישה.

חוויית הקנייה הכוללת והייחודית מתחילה עם פעילותו הקלאסית של חלל התצוגה רחב הידיים המזמין את הלקוחות הפוטנציאליים ומעצבי הפנים המלווים אותם להתרשם מקרוב ממנעד מגוון ביותר של מוצרי חשמל לבית ולמטבח של מותגי היוקרה- SUB ZERO, WOLF מקררים ותנורים המיוצרים בארה"ב,
ו V-ZUG מותג התנורים השוויצרי, זאת כמובן בליווי מקצועי המותאם לבקשות הלקוח.

כהמשך ישיר, מציע חלל התצוגה מפגשי ייעוץ ושירות לצד הדרכות לאדריכלים ומעצבי פנים המעוניינים להציג ללקוחותיהם פתרונות חדשניים ומעוצבים למוצרי החשמל היוקרתיים החל מטרנדים כגון מקררים בעלי חיפויים שונים ליצירת מראה מושלם ואחיד של המטבח, דרך מכונת קפה Built In שאינה תופסת יותר את מקומה על השיש ועד מגירות חימום / קירור המוסתרות כחלק מארונות המטבח למראה מינימליסטי.

חווית הקנייה עבור לקוחות פוטנציאליים מתחילה עוד לפני הרכישה עצמה כאשר הם מוזמנים לסדנאות ייעוץ והדרכה עבור המוצרים המעניינים אותם, כך למשל בהדרכת תנורי האידוי של V-ZUG, מתרשמים הלקוחות לא רק מקלות התפעול ותחכום התנור, אלא גם טועמים את תוצרתו, שכן טעם הארוחה היוצאת מהתנור חשוב לא פחות מקלות הכנתה. גם לאחר רכישת התנור, מגיעה השפית הראשית של V-ZUG בישראל לסדנת VIP בת שעתיים בבית הלקוח, במהלכה מדריכה השפית כיצד לערוך שימוש מרבי בתנור אך הפעם בהתאמה לסגנון התפריט האישי של הלקוח והמזון המועדף עליו.

חברת המטבח הדיגיטלי בע"מ, מתמחה בייבוא מותגי על למטבח הביתי, והנה היבואנית הבלעדית של המותגים:

במסגרת זו, מעת לעת, ובהחלפת תצוגות וקולקציות, אנו שמחים להציע פריטים במחירים אטרקטיביים, ובמסגרת אחריות יבואן מלאה.

הפריטים עברו השבחה, וחלקים אשר דרשו תיקון או החלפה, תוקנו או הוחלפו. כמו כן, ייתכנו פגמים קוסמטיים קלים, והפריט המוצע למכירה, הוא הפריט אשר יסופק בפועל.